widok z lotu ptaka na magazyny ProLogis Szczecin

Panattoni Park Szczecin Goleniów to obiekt magazynowy położony w obrębie specjalnej strefy ekonomicznej – Goleniowskiego Parku Przemysłowemu. Dzięki temu położeniu wynajmujący uzyskują dodatkowe atuty, jak na przykład bliskość potencjalnych partnerów biznesowych.
(więcej…)

Powierzchnie magazynowe do wynajęcia – Szczecin 41 500m2Duży obiekt magazynowy położony w bardzo strategicznej lokalizacji, po wschodniej granicy autostrady S3. Odległość magazynu od centrum Szczecina to zaledwie 35 kilometrów. Siedem kilometrów od obiektu znajduje się lotnisko w Goleniowie. (więcej…)

Magazyn Szczecin Dąbie – 776m2 do wynajęciaMały magazyn do wynajęcia w Szczecinie, zlokalizowany w dzielnicy Dąbie. Całkowita powierzchnia magazynu wynosi 776 m2. W odległości dwudziestu dwóch kilometrów od obiektu jest przejście graniczne, co zwiększa atrakcyjność obiektu, w pobliżu którego biegnie również międzynarodowa droga ekspresowa numer E28. (więcej…)

Powierzchnie magazynowe Szczecin – 64 tys. m2Oferta dotyczy nowoczesnych powierzchni magazynowo-produkcyjnych położonych w południowo-wschodniej części Szczecina. Bardzo dobra komunikacja z autostradą A6 oraz drogą ekspresową S3 powoduje, że ten obiekt jest bardzo atrakcyjny ze względu na (więcej…)

Magazyn do wynajęcia Szczecin - 4920m2Atrakcyjny obiekt magazynowy bardzo blisko Szczecina gotowy do wynajęcia. Za magazynem przemawia przede wszystkim bliskie położenie obiektu względem centrum Szczecina jak również nieduża odległość do przejścia granicznego w Kołbaskowie. (więcej…)

Magazyn do wynajęcia w Szczecinie – 3 078m2 powierzchniMagazyn pod Szczecinem przeznaczony do wynajęcia. Propozycja dla najemców, którym zależy na lokalizacji bardzo blisko tras wylotowych łączących Szczecin z największymi miastami takimi jak Gdańsk, Poznań i Bydgoszcz. (więcej…)

Magazyn do Wynajęcia – Stargard Szczeciński 2000m2Szukasz magazynu w Stargardzie Szczecińskim? Posiadamy w ofercie obiekt magazynowy Magazyn w Waimea Logistic Park Stargard do wynajęcia o powierzchni 2 tysięcy metrów kwadratowych, położony w pobliżu drogi ekspresowej S3. Niewielka odległość do granicy z Niemcami oraz bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura transportu publicznego to zalety (więcej…)

Magazyn do wynajęcia – Szczecin 1891 m2 powierzchniMagazyn do wynajęcia o łącznej powierzchni 1891m2. Gotowy przyjąć najemców od zaraz. Bardzo dobra lokalizacja w pobliżu Szczecina z zapewnionym dostępem do drogi S3. Zaledwie 10km od centrum Szczecina. (więcej…)

Magazyn w pobliżu Szczecina – 3300m2 powierzchniMagazyn w pobliżu Szczecina d powierzchni całkowitej 3 tysięcy 300m2 zlokalizowany bardzo blisko przejścia granicznego w Kołbaskowie.Na terenie obiektu można wynająć bardzo atrakcyjne moduły magazynowe, (więcej…)

Magazyn w Stargardzie SzczecińskimOferta dotyczy wynajmu magazynu w Stargardzie Szczecińskim. Magazyn usytuowany jest w bliskim sąsiedztwie drogi S3. Do wynajęcia jest obecnie powierzchnia prawie 2 tys. metrów kwadratowych dodatkowo (więcej…)

Magazyn do wynajęcia Szczecin – 2600 m2 – od Marca 2015Kolejna propozycja – magazyn w Szczecinie w dzielnicy Dąbie o powierzchni 2600 m2 do wynajęcia od zaraz. Obiekt położony jest we wschodniej części Szczecina, bardzo blisko od drogi ekspresowej S3. Lokalizacja magazynu pozwala na doskonałą (więcej…)

ProLogis Park Szczecin100 000 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej. Obiekt położony w strategicznej lokalizacji , po wschodniej stronie autostrady S3. Zaledwie 35 km od centrum Szczecina oraz 7 km od (więcej…)

Hala magazynowa w KołobrzeguJest to nowoczesny obiekt magazynowo – biurowy położony w jednym z najlepszych miejsc na peryferiach miasta Kołobrzeg. Powierzchnia całkowita 2 000 mkw. Obiekt wykonany w najwyższych standardach materiałowych, (więcej…)

Magazyn w okolicach SzczecinaRynek magazynów do wynajęcia w Szczecinie nie jest dużym rynkiem, mimo wszystko pojawiają się co jakiś czas ciekawe lokalizacje pod wynajem. Jedną z takich lokalizacji jest magazyn  w okolicach Szczecina o niewielkiej powierzchni do zaadaptowania pod składowanie. (więcej…)

North West Logistic ParkNowoczesny Park Magazynowy o powierzchni 66 000 mkw, położony w Szczecinie. Wysokość hali 10 m. Obiekt magazynowy oferujący nowoczesną powierzchnię magazynową. W magazynie zastosowano najnowsze rozwiązania (więcej…)