Magazyn w okolicach Szczecina

Magazyn w okolicach Szczecina

Magazyn w okolicach SzczecinaRynek magazynów do wynajęcia w Szczecinie nie jest dużym rynkiem, mimo wszystko pojawiają się co jakiś czas ciekawe lokalizacje pod wynajem. Jedną z takich lokalizacji jest magazyn  w okolicach Szczecina o niewielkiej powierzchni do zaadaptowania pod składowanie. Do dyspozycji najemców jest tutaj niespełna trzy i pół tysiąca metrów kwadratowych powierzchni magazynowej natomiast pozostała część czyli 315,46 mkw. to pomieszczenia socjalno-biurowe.

Polecamy ten obiekt ze względu przede wszystkim na to, że w bliskim jego otoczeniu znajduje się przejście graniczne Szczecin-Kołbaskowo. W takim wypadku jest to doskonała propozycja dla firm działających na rynkach zachodnioeuropejskich. Połączenie tego magazynu z Polskimi dużymi miastami również jest bardzo dobre, ponieważ w pobliżu jest trasa wylotowa łącząca Szczecin z takimi miastami jak Gdańsk czy Poznań.

Co do specyfikacji technicznej tego obiektu to został on wyposażony w osiem doków załadunkowych – sprawnie i bez problemów można szybko składować dzięki temu towary w wynajętych modułach magazynowych. Całość jest objęta ochroną (tak jak w zasadzie wszystkie magazyny do wynajęcia w Szczecinie) oraz posiada dodatkowo wszystkie możliwe media. Istotne znaczenie może mieć również stosunkowo duża wysokość hal – 12 metrów. Szczerze polecamy tą ofertę wszystkim poszukującym dogodnych lokalizacji magazynowych na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Jeśli jesteś zainteresowany szczegółową ofertą skontaktuj się z nami:


Kontakt z Doradcą


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *