Jakich magazynów szukają klienci?

Jakich magazynów szukają klienci?W Szczecinie poszukiwane przez klientów magazyny mają różne wielkości. Wszystko zależy od rodzaju klienta.

Dla dużych firm magazyny muszą się charakteryzować przede wszystkim bardzo dużą powierzchnią najmu. No bo jak inaczej pomieścić w jednym obiekcie tyle produktów? Najemcy bardzo niechętnie dzielą towar pomiędzy kilka modułów magazynowych, raczej idą w kierunku ulokowania całego potencjału firmy w jednym magazynie. Przez to też deweloperzy powoli zaczynają tworzyć nowe, znacznie większe powierzchnie, które docelowo mają być magazynami do wynajęcia dla dużych firm z Polski i zagranicy.

Duże firmy to również firmy działające na rynkach zachodnich, z tego też powodu właśnie w Szczecinie, który jest położony blisko zachodniej granicy często szukają nowych magazynów. Jednym z takich obiektów, który możemy polecić jako idealną lokalizację jest ten oto magazyn w okolicach Szczecina do wynajęcia już od zaraz. Spora powierzchnia i nowoczesne rozwiązania. Myślę, że każda firma szukająca obiektów w tej okolicy powinna się zainteresować tą ofertą.

Jakich magazynów szukają małe firmy?

Dla małych firm ważne jest położenie takiego magazynu. Chcą oni najczęściej wynajmować malutkie powierzchnie bardzo blisko centrum Szczecina, ze względu na to, że ich profil działalności jest zawężony i skierowany na rynek Polski, nierzadko są to nawet firmy działające tylko i wyłącznie na terenie rynku lokalnego, a więc Szczecin i jego okolice. Jest kilka takowych propozycji dla mniejszych firm, wystarczy zerknąć na naszą bazę ofert (po prawej stronie), jeśli nie znajdą Państwo tam nic ciekawego wówczas zawsze mogą się Państwo z nami skontaktować, a my doradzimy. Dla małych firm wystarczające będą moduły magazynowe o wielkościach nie przekraczających 1000 m2. Jest sporo takich obiektów w Szczecinie.

A Ty jakiego poszukujesz magazynu? Jeśli sam nie wiesz na co się zdecydować, chętnie pomożemy.


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *