widok z lotu ptaka na magazyny ProLogis Szczecin

Magazyny do wynajęcia Szczecin

Magazyny zachodniopomorskie, SzczecinDuży obiekt magazynowy położony w bardzo strategicznej lokalizacji, po wschodniej granicy autostrady S3. Odległość magazynu od centrum Szczecina to zaledwie 35 kilometrów. Siedem kilometrów od obiektu znajduje się lotnisko w Goleniowie. 40 km na wschód od niemieckiej granicy oraz 65 kilometrów od portu morskiego w Świnoujściu. Możliwość poszerzenia możliwości działalności logistycznej ze względy na niewielką odległość obiektu od wybrzeża.

(więcej…)

mały magazyn w szczecinie - 776m2Mały magazyn do wynajęcia w Szczecinie, zlokalizowany w dzielnicy Dąbie. Całkowita powierzchnia magazynu wynosi 776 m2. W odległości dwudziestu dwóch kilometrów od obiektu jest przejście graniczne, co zwiększa atrakcyjność obiektu, w pobliżu którego biegnie również międzynarodowa droga ekspresowa numer E28. Bardzo blisko jest to portów morskich w Świnoujściu czy Szczecinie. Jeśli najemca będzie miał taką potrzebę można w elastyczny sposób podzielić powierzchnię.

(więcej…)

s-9Oferta dotyczy nowoczesnych powierzchni magazynowo-produkcyjnych położonych w południowo-wschodniej części Szczecina. Bardzo dobra komunikacja z autostradą A6 oraz drogą ekspresową S3 powoduje, że ten obiekt jest bardzo atrakcyjny ze względu na warunki sprzyjające dobrej obsłudze logistycznej obiektu. Lotnisko w Goleniowie położone jest bardzo blisko, zaledwie 30 minut drogi od obiektu magazynowego. Do Berlina jest 150km. Polecamy.

(więcej…)

magazyn blisko szczecina - 4920m2Atrakcyjny obiekt magazynowy bardzo blisko Szczecina gotowy do wynajęcia. Za magazynem przemawia przede wszystkim bliskie położenie obiektu względem centrum Szczecina jak również nieduża odległość do przejścia granicznego w Kołbaskowie. Jeśli zależy Tobie na tym by magazyn był położony stosunkowo blisko lotniska to ta propozycja będzie bardzo dobra do rozważenia, magazyn znajduje się bowiem w odległości około trzydziestu kilometrów od lotniska w Goleniowie.

(więcej…)

magazyn w szczecinie - 3078m2Magazyn pod Szczecinem przeznaczony do wynajęcia. Propozycja dla najemców, którym zależy na lokalizacji bardzo blisko tras wylotowych łączących Szczecin z największymi miastami takimi jak Gdańsk, Poznań i Bydgoszcz. Ten magazyn jest właśnie położony w pobliżu takiej drogi wylotowej. Bardzo blisko znajduje się przejście graniczne w Kołbaskowie. Dobra infrastruktura transportu publicznego zapewnia dostęp do kadry pracowniczej. Magazyn posiada w pełni nowoczesne rozwiązania przeciwpożarowe jak również całodobową ochronę. Łącznie jest tutaj do wynajęcia 3 078 m2 powierzchni.

(więcej…)

magazyn w Stargardzie SzczecińskimSzukasz magazynu w Stargardzie Szczecińskim? Posiadamy w ofercie obiekt magazynowy do wynajęcia o powierzchni 2 tysięcy metrów kwadratowych, położony w pobliżu drogi ekspresowej S3. Niewielka odległość do granicy z Niemcami oraz bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura transportu publicznego to zalety tego magazynu. Bardzo blisko znajduje się również autostrada A6. Magazyn posiada obszerne place manewrowe, parking dla samochodów osobowych jak również 6 elektrycznie otwieranych bram. Specyfikacja tego magazynu zlokalizowanego w Stargardzie Szczecińskim pozwala na efektywne użytkowanie i obsługę logistyczną.

(więcej…)

magazyn w szczecinie 1891 metrów kwadratowychMagazyn do wynajęcia o łącznej powierzchni 1891m2. Gotowy przyjąć najemców od zaraz. Bardzo dobra lokalizacja w pobliżu Szczecina z zapewnionym dostępem do drogi S3. Zaledwie 10km od centrum Szczecina. Dzięki bliskiemu sąsiedztwu portu morskiego oraz lotniska w Goleniowie magazyn ten posiada poszerzone możliwości jeśli chodzi o logistykę i dystrybucję. Może być wykorzystany jako miejsce do lekkiej produkcji. Na terenie magazynu dostępne są wszystkie media. Bezpieczeństwo zapewniają nowoczesne rozwiązania przeciwpożarowe oraz systemy tryskaczy ESFR.

(więcej…)

magazyn w pobliżu szczecina - 3300m2Magazyn w pobliżu Szczecina d powierzchni całkowitej 3 tysięcy 300m2 zlokalizowany bardzo blisko przejścia granicznego w Kołbaskowie.Na terenie obiektu można wynająć bardzo atrakcyjne moduły magazynowe, w których dostępne są wszystkie media a wysokość składowania obiektu wynosi 10 metrów. Magazyny posiadają osiem doków rozładunkowych i nośność posadzki sześć ton na metr kwadratowy.

(więcej…)

Magazyn w Stargardzie SzczecińskimOferta dotyczy wynajmu magazynu w Stargardzie Szczecińskim. Magazyn usytuowany jest w bliskim sąsiedztwie drogi S3. Do wynajęcia jest obecnie powierzchnia prawie 2 tys. metrów kwadratowych dodatkowo powierzchnia biurowa o wielkości niemal dwudziestu metrów kwadratowych. Obiekt położony jest niecałe dwadzieścia kilometrów od Szczecina oraz wjazdu na autostradę A6. Doskonała propozycja dla najemców poszukujących nieruchomości magazynowej w okolicach Szczecina. (więcej…)

magazyn w szczecinie - 2600m2Kolejna propozycja – magazyn w Szczecinie w dzielnicy Dąbie o powierzchni 2600 m2 do wynajęcia od zaraz. Obiekt położony jest we wschodniej części Szczecina, bardzo blisko od drogi ekspresowej S3. Lokalizacja magazynu
pozwala na doskonałą organizację logistyki na teren Europy Zachodniej. Bardzo dobry dostęp do kadry pracowniczej. Sam magazyn plasuje się w czołówce jeśli chodzi o obiekty magazynowe w tym regionie, należy do standardów klasy A. Magazyn będzie dostępny do wynajęcia od marca 2015 roku. Już teraz zapraszamy do zainteresowania się tą atrakcyjną ofertą jaką dla Państwa przygotowaliśmy.

(więcej…)

ProLogis Park Szczecin100 000 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej. Obiekt położony w strategicznej lokalizacji , po wschodniej stronie autostrady S3. Zaledwie 35 km od centrum Szczecina oraz 7 km od lotniska w Goleniowie. Odległość od portu morskiego w Świnoujściu to 65 km. Magazyn o nazwie Prologis Park Szczecin mieści się na terenie Goleniowskiego Parku Przemysłowego. (więcej…)

Hala magazynowa w KołobrzeguJest to nowoczesny obiekt magazynowo – biurowy położony w jednym z najlepszych miejsc na peryferiach miasta Kołobrzeg. Powierzchnia całkowita 2 000 mkw. Obiekt wykonany w najwyższych standardach materiałowych, posadzki przemysłowe, ściany zew. z płyty Atlantis 15 cm. Budowa pierwszego etapu została zakończona w 1999 roku; drugiego etapu w 2002 roku. Przewidziana jest również możliwość kupna nieruchomości. (więcej…)

Magazyn w okolicach SzczecinaRynek magazynów do wynajęcia w Szczecinie nie jest dużym rynkiem, mimo wszystko pojawiają się co jakiś czas ciekawe lokalizacje pod wynajem. Jedną z takich lokalizacji jest magazyn do wynajęcia w okolicach Szczecina o niewielkiej powierzchni do zaadaptowania pod składowanie. Do dyspozycji najemców jest tutaj niespełna trzy i pół tysiąca metrów kwadratowych powierzchni magazynowej natomiast pozostała część czyli 315,46 mkw. to pomieszczenia socjalno-biurowe. (więcej…)

North West Logistic ParkNowoczesny Park Magazynowy o powierzchni 66 000 mkw, położony w Szczecinie. Wysokość hali 10 m. Obiekt magazynowy oferujący nowoczesną powierzchnię magazynową. W magazynie zastosowano najnowsze rozwiązania telekomunikacyjne, rampy hydrauliczne samopoziomujące, bramy wyposażone w fartuchy ochronne. Wysoka wytrzymałość posadzki do 6T/mkw. Nowoczesny park produkcyjno – biurowo- magazynowy zlokalizowany jest w północno-wschodniej części Szczecina.
(więcej…)